Platforma kursów Cloud Academy

Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University z siedzibą w  Nowym Sączu oferuje Państwu szereg profesjonalnych kursów.

Dzięki najnowocześniejszemu systemowi edukacyjnemu w Polsce - Cloud Academy (CloudA) - uczestnik kursów ma pełną swobodę i natychmiastowy dostęp do bieżących informacji. CloudA stworzona przez Wyższą Szkołę Biznesu – National Louis University umożliwia realizowanie kursów z każdego miejsca na świecie z dostępem do Internetu. Dla osób wybierających tradycyjny kontakt z wykładowcami, CloudA wspiera kompleksową obsługę procesu dydaktycznego oraz zapewnia Studentowi pełny wgląd do wszystkich potrzebnych informacji. Jedną z najważniejszych funkcjonalności CloudA jest multistrumieniowa transmisja zajęć, umożliwiająca realizację nie tylko wykładów, ale również ćwiczeń oraz zajęć warsztatowych. Osoba prowadząca zajęcia ma możliwość komunikowania się na bieżąco ze słuchaczami zarówno w formie głosowej, jak i czatu.

Uczestnicy  maja do wyboru zarówno pełną realizację wybranego kursu, łącznie z wszystkimi formami zaliczeń (potwierdzone przez certyfikat ukończenia kursu oraz transkrypt), jak i uczestnictwo bez konieczności weryfikacji swojej wiedzy i umiejętności (potwierdzone przez certyfikat uczestnictwa w kursie).

Oferta na rok akademicki 2018/2018 będzie dostępna od 03.09.2018

Kategorie kursów
Informatyka
Programowanie
Psychologia
Zarządzanie
Inne
Kursy dostępne w CloudA
donePomyślnie zapisano zmiany.
error_outlineBłąd, coś poszło nie tak