Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University
Wypełnij formularz
Wszystkie pola oznaczone * i kolorem czerwonym muszą zostać wypełnione

Wpisując dane prosimy stosować formę: pierwsza litera duża, pozostałe małe

Dane rejestracyjne
*Imię
Drugie imię
*Nazwisko
*Płeć
Pole jest wymagane
*Data urodzenia
Pole jest wymagane
Telefon kontaktowy
*Adres e-mail
*Typ dokumentu tożsamości
Pole jest wymagane
*Numer dokumentu
*Narodowość
Pole jest wymagane
*Obywatelstwo
Pole jest wymagane
*Kraj
Pole jest wymagane
*Miejscowość
Ulica
*Numer domu
Numer lokalu
Kod pocztowy
Poczta
*Zgoda na otrzymywanie informacji
Pole jest wymagane
(Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o działaniach Dziecięcego Uniwersytetu I Wieku WSB-NLU  i pokrewnych drogą elektroniczną na podany w formularzu adres e-mail.)
*Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Pole jest wymagane
(Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w związku rejestracją i zgłoszeniem chęci udziału w wydarzeniu jest Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University z siedzibą w Nowym Sączu ul. Zielona 27, 33- 300 Nowy Sącz, NIP: 734-10-03-635, REGON: 490028409. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w zakresie niezbędnym do dokonania rejestracji i udziału w Wydarzeniu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności (http://wsb-nlu.edu.pl/Polityka_prywatności) oraz w zakładce Klauzula informacyjna_-_RODO (http://wsb-nlu.edu.pl/Klauzula_informacyjna_-_RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University z siedzibą w Nowym Sączu ul. Zielona 27, 33- 300 Nowy Sącz, NIP: 734-10-03-635, REGON: 490028409, w celach marketingowych. Zgoda jest dobrowolna i może zostać odwołana w każdym czasie. )
*Zgoda na wykorzystanie wizerunku
Pole jest wymagane
(wyrażam zgodę udostępnienie mojego wizerunku, w postaci zdjęcia, w celu           umieszczenia go na stronie internetowej oraz social mediach)
*Klasa
Pole jest wymagane


Powrót

Wydarzenie
Matura z matematyki podstawowej 2020

Czeka Cię matura z matematyki podstawowej? Chcesz się dobrze przygotować do egzaminu, sprawdzić wiedzę, nadrobić zaległości, oswoić stres? Potrzebujesz motywacji do nauki lub nie wiesz od czego zacząć? Weź udział w bezpłatnych intensywnych kursach maturalnych organizowanych przez Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University.

Kurs prowadzony jest w 100% interaktywnie przez platformę CloudA.

Pierwsze zajęcia odbędą się we czwartek tj. 31 października, od godziny 16:45 do 19:00.

Pozostało wolnych miejsc: 114