Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University
Wypełnij formularz
Wszystkie pola oznaczone * i kolorem czerwonym muszą zostać wypełnione

Wpisując dane prosimy stosować formę: pierwsza litera duża, pozostałe małe

Dane rejestracyjne
*Imię
*Nazwisko
*Adres e-mail
*Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Pole jest wymagane
(Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w związku rejestracją i zgłoszeniem chęci udziału w wydarzeniu jest Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University z siedzibą w Nowym Sączu ul. Zielona 27, 33- 300 Nowy Sącz, NIP: 734-10-03-635, REGON: 490028409. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w zakresie niezbędnym do dokonania rejestracji i udziału w Warsztatach. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności (http://wsb-nlu.edu.pl/Polityka_prywatności) oraz w zakładce Klauzula informacyjna_-_RODO (http://wsb-nlu.edu.pl/Klauzula_informacyjna_-_RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University z siedzibą w Nowym Sączu ul. Zielona 27, 33- 300 Nowy Sącz, NIP: 734-10-03-635, REGON: 490028409, w celach marketingowych. Zgoda jest dobrowolna i może zostać odwołana w każdym czasie. )
*Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych
Pole jest wymagane
(Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail oraz numer telefonu, informacji handlowych wysyłanych przez Wyższą Szkołę Biznesu - National Louis University z siedzibą w Nowym Sączu ul. Zielona 27, 33- 300 Nowy Sącz, NIP: 734-10-03-635, REGON: 490028409 –  zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2002 nr 144 poz. 1204 z późn. zm.). )


Powrót

Wydarzenie
Inwazja Inspiracji

Zapraszamy serdecznie do zapisów na wydarzenie pn. Inwazja Inspiracji, który odbędzie się w dniu 15.06.2018 r. i rozpocznie o godzinie 12:00.

 

Blok I Inspirujący warsztat/spotkanie z dziedziny IT  tematyka - gry komputerowe, wystąpienie Krzysztofa Zięby z firmy iFun4all pn. "Serial Cleaner: od pomysłu na grę wideo, do jej premiery". Gry komputerowe - zrób to sam - wystąpienie  Finalisty ogólnopolskiego konkursu Geniusz IT - Jakuba Klementewicza. 

 

Blok II "Nowe technologie w sporcie" - spotkanie z trzykrotnym Mistrzem Europy w Rajdach Samochodowych - Kajetanem Kajetanowiczem. Dyskusję będzie prowadził dr Adam Sieradzki - adiunkt na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej. Jej celem będzie odpowiedź na pytanie, czy możliwe jest połączenie magii nauki z często niezrozumiałymi zjawiskami obecnymi w rajdach samochodowych. W trakcie spotkania teoretyka z praktykiem podjęta zostanie próba udzielenia odpowiedzi na następujące pytania: Jak ważne są umiejętności kierowcy rajdowego w czasach kiedy nowe technologie są wszechobecne w motorsportach? Jak bardzo nauka wpływa na tę dyscyplinę sportową? Czy technologie informatyczne odgrywają ważną rolę w rajdach samochodowych? Czy da się zastąpić kierowcę rajdowego sztuczną inteligencją?

 

Blok III Piotr Żyła oraz Jakub Wolny w wykładzie o Dual Career - inspirujące spotkanie ze sportowcami, którzy odnieśli sukces. Panel dyskusyjny.